Bezejmenná stránka: Film a TV a ... > Simpsonovi

Věčný žák čtvrté třídy

 

díl: Bart Gets An F
p-code: 7F03
český název: Bart propadá

 

Věčný žák čtvrté třídy

"Tak vážená, mám žaludeční vředy, žena chce novej auťák, barák se rozpadá. Dejte mi už s tím pitomým pirátem konečně pokoj."

("Look, lady. I got a peptic ulcer, my wife's hocking me for a new car, and I need a root canal. Willya quit buggin' me about the stupid pirate!")

Bartův popis knihy, kterou nečetl: Ostrov pokladů, stejně jako opakované neúspěšné písemky z historie, hrozí propadnutím. Příšerná představa, že bude i po mnoha letech sedět ve své lavici čtvrté třídy a to spolu s vlastním synem Bartem juniorem, dožene Barta k nevídanému: začne se učit.

 

Bartův referát o Ostrově pokladů, který realizoval na základě obálky, v překladu ČT a v originále:

"Tak tedy: jak už se zmínila pani učitelka, kniha, kterou já jsem četl, se jmenuje Ostrov pokladů. Je o pirátech - jó, o těch - o pirátech s páskou přes oči -ééé - se zkříženejma hnátama na klobouku a se zelenejma papouškama na rameni. Tak tu knížku napsal ňákej chlápek jménem Robert Luis Stevenson a vydaly to pěkně vymakaný bedny. Shrneme-li: podle Simpsonovy tabulky od jedné do deseti, kde deset bodů je nejvíc, jeden nejmíň, pět průměr, dávám této knize devět bodů. Eheh, nějaký dotazy? Ne, tak já si sednu."

"Well, as Mrs. Krabappel already mentioned, the name of the book that I read was Treasure Island. It's about these... pirates. Pirates... with patches over their eyes... and... shiny gold teeth... and green birds on their shoulders... Did I mention this book was written by a guy named Robert Luis Stevenson? And published by the good people at McGraw Hill. So, in conclusion, on the Simpson scale of one to ten, ten being the highest, one being the lowest, and five being average, I give this book... a nine. Any questions? Nope? Then I'll just sit down."

zpátky na Budoucnost Barta Simpsona

 

 
Tumbrl Facebook Instagram Twitter

Literárium další příběhy ...

Bestiář

Hudba

Film a TV

Historie

Cokoliv
Opravník
Holmesiana

Poslední změny

 

TOPlist